Дизайн дитячої кімнати безкоштовно і швидко | KupaMebel.com
Турецькі меблі преміум класу
Турецкая мебель премиум Класса
0
Турецкая мебель премиум Класса

Наши роботи

Ремонт і дизайн інтер'єру дитячих кімнат складається з наступних етапів: Демонтаж. Професійні майстри компанії «Kupa» починають перетворення кімнати з демонтажних робіт. Спочатку забирається старий лінолеум, паркет, шпалери, стяжка, штукатурка і т.д. Прокладка нової проводки, розміщення вимикачів і розеток. При необхідності ми замінимо стару електропроводку, уклавши новий кабель в попередньо підготовлені штроби. Демонтаж або зведення внутрішніх перегородок.

Ремонт дитячої кімнати - важливий етап, з якого починається облаштування простору для дитини. Компанія «Kupa» спеціалізується не тільки на продажу якісних меблів, що відноситься до розряду преміум класу, а й надає послуги з оформлення дитячих кімнат. Дизайн інтер'єру дитячої кімнати наші фахівці виконують «під ключ». Процес облаштування починається від визначення загальної стилістики і тематики приміщення до підбору найменших елементів і деталей: світильників, декору та іншого. Справжні професіонали компанії «Kupa» допоможуть створити унікальний дизайн дитячих кімнат, при повному гармонірованіі всіх елементів приміщення.

З яких етапів складається ремонт в дитячій кімнаті?

     Ремонт і дизайн інтер'єру дитячих кімнат складається з наступних етапів:

 • Демонтаж. Професійні майстри компанії «Kupa» починають перетворення кімнати з демонтажних робіт. Спочатку забирається старий лінолеум, паркет, шпалери, стяжка, штукатурка і т.д.
 • Прокладка нової проводки, розміщення вимикачів і розеток. При необхідності ми замінимо стару електропроводку, уклавши новий кабель в попередньо підготовлені штроби.
 • Демонтаж або зведення внутрішніх перегородок.
 • Виконання опоряджувальних робіт на стінах і стелі: оштукатурювання, шпатлювання і грунтування.
 • Вирівнювання і стяжка підлоги цементно-піщаним розчином.
 • Установка нових дверей.
 • Прокладання системи «тепла підлога».
 • Укладання покриття на підлогу: лінолеум, паркет, ламінат і т.д.
 • Декорування стін. Прикрасити стіни можна за допомогою шпалер або фарбування.
 • Монтаж розеток, вимикачів, освітлювальних приладів і батарей опалення.
 • Установка плінтусів.
 • Збірка і розміщення меблевих комплектів і інших пристосувань.

Дизайнери нашої компанії підберуть правильну колірну палітру для дитячої кімнати, в ній дитина буде відчувати себе комфортно і гармонійно. Зручні меблі турецького виробництва, представлена ​​в каталозі нашого сайту, доповнить приміщення кімнати, зробить його більш функціональним, стильним і красивим. Клієнт може підібрати окремі види меблів або замовити готовий набір для дитячої. Наші меблі преміум класу є надійною, міцною і безпечною. При створенні кожної моделі застосовуються тільки якісні матеріали, абсолютно безпечні для життя і здоров'я дитини.

Замовити дизайн дитячої кімнати можна через менеджерів нашої організації. При цьому батьки можуть внести свої пропозиції щодо облаштування кімнати. Також ми прислухаємося до думки самої дитини, намагаємося зробити приміщення зручним і красивим. Отримати консультацію можна за телефоном 38 066 00 90 200. Також зв'язатися з нами можна через Viber або Telegram.

Звертайтеся в компанію «Kupa»! Ми допоможемо зробити яскраву і красиву дитячу кімнату, про яку мріє ваша дитина!