Доставка та оплата
5 років гарантії
Оригінальна продукція
Німецька фурнітура
Безкоштовна 3D візуалізація
55 країн світу

Доставка та оплата

Умови доставки та оплати

Наш магазин дитячих турецьких меблів "Купа меблі" пропонує Вам наступні способи доставки:

  • БЕЗКОШТОВНА адресна доставка меблів до дверей нашою машиною по всій території України за умови безготівкової форми оплати! 
  • Кур'єрська адресна доставка службою «Нова почта», або будь-яким іншим зручним для вас перевізником по всій території України. Вартість доставки згідно з тарифами служб перевізників.
  • Доставка до відділення службою  «Нова почта», або будь-яким іншим зручним для вас перевізником по всій території України. Вартість доставки згідно з тарифами служб перевізників.

Наш магазин також надає послугу збирання меблів в будь-якому місті України! Вартість залежить від комплекту меблів, розташування клієнта і розраховується індивідуально.

Доставка по території України здійснюється на протязі доби після надходження товару на склад. При отриманні товару обов'язково потрібно перевірити комплектацію, відсутність браку, цілісність товару. Пам'ятайте, що забираючи товар з пошти Ви несете повну відповідальність за отриманий товар. 

Наш магазин працює по передоплаті в розмірі 70% від вартості товарів. Залишок Ви оплачуєте перед доставкою по безготівковому розрахунку, або післяплатою при отриманні через служби доставки.

Ми пропонуємо наступні форми оплати:

  • Накладений платіж - проводиться готівкою під час отримання товару через службу доставки;
  • Безготівкова - оплата здійснюється через касу відділення будь-якого банку, перекладом з банківської карти або з розрахункового рахунку організації на розрахунковий або банківський рахунок.

Приємних Вам покупок!