Про магазин Kupamebel
5 років гарантії
Оригінальна продукція
Німецька фурнітура
Безкоштовна 3D візуалізація
55 країн світу

Про нас

Меблева фабрика по виробництву дитячих меблів «Kupa» була заснована в 2007 році. Фабрика виготовляє дитячі меблі за європейськими стандартами якості досвідченими професійними співробітниками, на сучасному заводі, обладнаним за останнім словом техніки, на закритій території площею 16 тис. км. в Інеголе-Бурса (Туреччина). Гарантія якості 5 років!

Більше вам не потрібно витрачати час і підбирати дизайн, шпалери, світильники, постільні декори, меблі. Ми все зробимо за Вас, Вам тільки потрібно сказати: "так" й надати нам план приміщення. Ми безкоштовно надамо Вам Візуалізацію вподобаного вами комплекту. Привеземо та зберемо. Нашими послугами користуються більше 39 країн світу, а наші меблі сертифіковані за всіма міжнародними стандартами. Ваша дитина назавжди запам'ятає своє дитинство і той подарунок який йому зробили батьки. 


Фабрика перевіряє якість на кожному етапі виробництва, починаючи з вибору матеріалу і закінчуючи упаковкою та доставкою продукції. Фабрика «Kupa» експортує свою продукцію в багато країн ЄС, Близького Сходу і Африки. Україна в 2018 році стала 37 країною імпортером даної дитячих меблів. Наш магазин є офіційним і єдиним представником фабрики «Kupa» в Україні.

Кілька слів про використані матеріали. Корпус виготовляється з ДСП 18 мм Starwood Туреччина. ДСП товщиною 25 мм використовується на верхніх панелях столів, 8 мм на дні ящиків і задніх стінках. Фабрика використовує ДСП класу Е1, який є протираковим, антибактеріальним і протиалергічним. Матеріал надзвичайно стійкий до подряпин, вологи та ультрафіолетового випромінювання. Для запобігання травм на всіх видів продукції використовується кромка ПВХ 2 мм із закругленими краями. Фурнітура якісна, фірми Hafele, ящики з прихованими напрямними повного висунення з доводчиками. Петлі також з доводчиками. Гарантія на меблі 5 років!